Dorelpinzariu
dorelpinzariu

Angajare Supervisor promotii - part time

Roman, judet Neamt
REF15000168233

Agentie BTL cu experienta de peste 15 ani in campanii publicitare , evenimente indoor , outdoor si instore , recruteaza Supervisor promotii pentru Carrefour Roman si Kaufland Roman .

Colegul pe care il dorim in echipa noastra va trebui sa :
• fie o persoana foarte serioasa , organizata , implicata , orientata spre respectarea regulilor si procedurilor de lucru , cu abilitati bune de comunicare
• dezvolte relatii bune cu personalul ( sefi de raion , securitate , protectia muncii ) din reteaua de hypermarketuri din Roman
• recruteze promoteri pentru campanii in functie de cerintele clientilor
• faca training promoterilor
• asigure transportul logisticii in locatiile vizate ( standuri, plasari speciale , roll - up- uri, echipamente , etc )
• amplaseze la locul desfasurarii campaniilor materialele publicitare alocate
• demareze proiectele corect si conform informatiilor primite
• asigure buna desfasurare a promotiilor , facand vizite de control
• intocmeasca si sa trimita rapoarte de activitate

Descrierea jobului :
Jobul este bazat si platit in functie de proiectele implementate . Nu exista un program stabilit , viitorul coleg se va organiza in functie de disponibilitate . Insa va trebui sa respecte termenele limita .

Urmatorul set de cerinte este eliminatoriu :
• liceu finalizat ( cu sau fara diploma de bacalaureat )
• domiciliul in Roman
• experienta in campanii publicitare cel putin ca promoter sau merchandiser , sau sa fie in tema cu aceste activitati
• posibilitatea de a recruta si pregati saptamanal cel putin 5 promoteri fete
• autoturism pentru transport logistica
• disponibilitate la cerere
• cunoasterea procedurilor de acces in vederea activarii de campanii in marile lanturi de hypermaketuri
• cunoasterea la nivel mediu a Micosoft Office ( Excel, Word , Power point )
• folosire e - mail si platforme online

Descrierea companiei :
Suntem o agen ? ie de publicitate BTL , infiintata in 2008, cu acoperire in toate judetele Moldovei .
Implementam proiecte de promovare la locul vanzarii si evenimente cu caracter promotional .
Formam o echipa dinamica si implicata , atat in partea de office cat si in teren , ceea ce ne ofera posibilitatea de a aborda orice tip de proiect , indiferent de complexitatea lui .

Ce facem mai exact ?
Promovare BTL
- campanii orientate catre consumatorul final in marile retele de magazine , sau in orice locatii indicate de client ;
Merchandising
- personal dedicat in vederea respectarii standadelor de merchantizare si responsabil de stocuri ;
Evenimente cu caracter promotional
- deschideri de magazine , restaurante , reprezentante auto . Prezenta la concerte , meciuri de fotbal , evenimente cu vanzare produse , etc ;
Mystery shopping
- evaluari obiective facute din perspectiva clientului , in functie de criteriile si obiectivele impuse ;
Caravane promotionale
- punerea in practica a mecanismelor trasate de clienti , cu suport de resurse umane si logistic ;
Cercetare de marketing
- conceperea , aplicarea , centralizarea , si interpretarea de chestionarelor de culegere a datelor ;
Audit in teren
- verificarea si culegerea datelor in parametrii stabiliti de client si raportarea lor ;
Decorari/ implementari POSM
- implementarea in locatii a materialelor adiacente campaniilor BTL sau a materialelor POSM independente ;

Astept CV - ul tau , haide in echipa noastra !

promoter promotii merchandiser campanie part time supervisor team leader coordonator proiect

Formular Contact

Mesajul dumneavoastra

cv

Alte anunturi de dorelpinzariu

Locuri de Munca Angajari